Every child is an artist.

PABLO PICASSO
Untitled design-11

Fantazuok. Kurk. Tobulėk.

  • Meno zona yra vieta, kur vaikai ir jaunuoliai gali tyrinėti savo kūrybiškumą ir įgyti įvairių meninių įgūdžių.
  • Kiekviena diena - vis kitokia naujų įspūdžių diena. Būsime tuo, kuo norėsime būti -  filmų kūrėjais, muzikantais, aktoriais, fotografais, režisieriais ar žaidimų kūrėjais!
  • Meno zona - stovykla kurioje vaizduotė įgauna formą, čia susipina menas ir senosios bei naujosios technologijos, visa tai įgyvendinsime praktinių veiklų metu.

Kodėl mes?

Kurkuria

Tai - 14 metų neformalaus švietimo, edukacijų, kino festivalių bei stovyklų organizavimo patirties ir daug laimingų vaikų Kauno mieste. Kiekvienas vaikas yra unikalus! O svarbiausias dalykas yra kuriantis, įkvepiantis ir kompetentingas vadovas, kuris sukurs nepamirštamą vasaros nuotykį Jūsų vaikui!

Muzika, menas

Muzika, menas ir technologijos. Ši penkių dienų meno stovykla skirta vaikams nuo 7 iki 14 metų, kurie domisi menu, muzika ir technologijomis. Stovyklos dalyviai turės unikalią galimybę tyrinėti šias tris sritis kūrybiškoje ir įdomioje aplinkoje.

Mes tikime, kad...

Dėmesys vaikui, noras su juo bendrauti ir kūrybiškumas daro stebuklus. Visi stovyklų vadovai - savo srities profesionalai, didelę laiko dalį skyrę pedagoginiams ir psichologiniams mokymams, išmanydami populiariausias vaikų tendencijas, vadovai greitai sukuria jaukią, draugišką aplinką ir tampa Jūsų vaikų geriausiais draugais!

5 dienos

Penkių dienų meno stovykla – tai puiki proga vaikams tyrinėti savo kūrybiškumą, išmokti naujų įgūdžių ir išreikšti save menine forma. Stovyklos metu atlikdami interaktyvias užduotis mokinsimės kūrybingai mąstyti, tyrinėsime meno pasaulį bei analizuosime technologijų įtaką šiuolaikiniame pasaulyje.

Išsirink stovyklą!

Galerija

to top button