Vasaros stovyklos

12 metų kartu
2000 laimingų mokinių
28 stovyklos
Untitled design-5

Fantazuok. Kurk. Tobulėk.

Kurkuria kviečia vasaros atostogas praleisti kartu! Liepos mėnesiais 8-14 metų amžiaus vaikai laukiami mūsų stovyklose, kurių metu lavinsime vaikų kūrybinius sugebėjimus per vaizduojamajį meną, muziką bei technologiją!

Kodėl mes?

Kurkuria

Tai - 12 metų neformalaus švietimo, edukacijų, kino festivalių bei stovyklų organizavimo patirties ir daugiau nei 2000 laimingų vaikų Kauno apskrityje. Kiekvienas vaikas yra unikalus! O svarbiausias dalykas yra kuriantis, įkvepiantis ir kompetentingas vadovas, kuris sukurs nepamirštamą vasaros nuotykį Jūsų vaikui!

Įsimintinos

Vasaros stovyklos, kuriose sujungiami menai, technologijos, kritinis mąstymas ir neatrasta fantastinė kūryba! Stovyklų metu vaikai atliks interaktyvias užduotis, bei mokinsis kūrybingai mąstyti. Taip pat kasdien aktyviai leis laiką lauke ir sveikai maitinsis.

Mes tikime, kad...

Dėmesys vaikui, noras su juo bendrauti ir kūrybiškumas daro stebuklus. Visi stovyklų vadovai - savo srities profesionalai, didelę laiko dalį skyrę pedagoginiams ir psichologiniams mokymams, išmanydami populiariausias vaikų tendencijas, vadovai greitai sukuria jaukią, draugišką aplinką ir tampa Jūsų vaikų geriausiais draugais!

Technologija

Vaikai, naudodami pačius moderniausius įrankius - iPad planšetinius kompiuterius ir garso įrašų studijos aparatūrą, gilins savo technologines žinias vaizdo ir garso įrašyme bei postprodukcijoje.

Išsirink stovyklą!

Galerija

Mūsų darbai

to top button