Stovyklos

Šeštadienio stovyklos

Nejaugi šeštadienį praleisi sėdėdamas namuose? Atvyk pas mus, nes kiekvieną savaitgalį rengiame skirtingas dienos stovyklas! Išbandyk groti ukulele, gitara, būgnais, kurti animaciją, dainuoti, fotografuoti ar kurti kiną... Dalyvauti gali visi vaikai nuo 7 iki 12 metų turintys kūrybinį polėkį ir norintys linksmai praleisti dieną!

_MG_2248
IMG_0621

Stovyklos Kauno senamiestyje

Vaikams nuo 8 iki 11m amžiaus vyksta animacijos, muzikos bei meno stovyklos! Kiekvienas galės kurti savo animacinį filmą, personažus, scenarijų ir garso takelį, mušim būgnus, dainuosim ir šoksim, o tam prireiks kūrybiškos erdvės. Todėl senamiesčio aura tam puikiai tiks. Nedvejok!... spausk daugiau informacijos 🙂

Stovyklos gamtoje

Vasara, geras oras, laužas, lova po atviru dangumi, aplink bendraminčiai ir nustabiai fantastiški vadovai.  Taip, vasaros stovyklų sezonas prasideda! Ir ne bet kur, o rašytojų Tamulaičių sodyboje 🙂 Vyks kino ir aktorystės meno stovyklos 12 - 17 amžiaus jaunimui. Jei nori turėti nepamirštamų įspūdžių iš šios vasaros, tu turi būti čia, kartu su mumis. Nepamiršk palapinės ir samčio!

File0085
to top button