Saviraiškos klubas

A. Mapu g. 20, Kaunas
+370 636 34646
labas@kurkuria.lt

Ka mes veiksime

Rankdarbiai, drama ir savirealizacija - trys pagrindinės kryptys norint atrasti save, organizuojant veiklą bei stiprinant socialinius įgudžius dirbdami vienas su kitu. Gal tu oratorius, gal vadovas, o gal tu moki visus užkurti genialia idėją? Saviraiškos būrelis skiriasi nuo kitų tuo, kad čia plečiam jaunų žmonių požiūrį ir mokinam nespausti savęs į rėmus. Kurdami rankdarbius, ženkliukus papuošalus ir net skulptūras mes neapsiribojam tradiciniais rankdarbių modeliais. Būtent čia turime visas priemones veikti tai, ką norim, o ne tai, ką esam įpratę daryti. Pavyzdžiui, gal mes kursim gitarų dramą arba iš teptukų gaminsime instrumentus, o kodėl mums nepagaminus ryžių pudingo iš akustinio fotelio?

Tik nutolinus realybės ribą mes galime būti genijais. Pagrindinis tikslas - skatinti vaikų kūrybiškumą, leidžiant jiems pasirinkti tokią medžiagą ar formą, kokia jiems labiausiai patinka.

Tai -  laisvas būrelis vaikams, suteikiantis laisvę kurti ir atrasti. Šiuose užsiėmimuose mokiname reikšti mintis, dirbti komandoje, įgyvendinti užsibrėžtų tikslų, o svarbiausiai nebijoti klysti!

Menų klubo užsiėmimai vyksta 1 kartą per savaitę 6 - 11 metų vaikams. Vieno užsiėmimo trukmė 2 valandos. Lankstus atėjimo grafikas, viskas gerai taigi ne visiems pamokos baigiasi vienodai 🙂

49 / MĖNESĮ

Saviraiškos klubas

Priemonės ir vadovai

Saviraiškos klubas

Animacijos klubas

Meno klubas

119 / MĖNESĮ

2 klubai

Priemonės ir vadovai

Saviraiškos klubas

Animacijos klubas

Meno klubas

139 / MĖNESĮ

3 klubai

Priemonės ir vadovai

Saviraiškos klubas

Animacijos klubas

Meno klubas

to top button