Meno zona

12 metų kartu
2000 laimingų mokinių
24 stovyklos
Untitled design-5

Fantazuok. Kurk. Tobulėk.

  • Vasaros stovykla vaikams, kurioje sujungiamos naujosios technologijos, menas ir nenutrūkstanti kūrybinė energija!
  • Kiekviena diena - vis kitokia naujų įspūdžių diena. Būsime tuo, kuo norėsime būti -  filmų kūrėjais, muzikantais, aktoriais, programuotojais, fotografais, režisieriais ar tapytojais!
  • Meno zona - stovykla kurioje vaizduotė įgauna formą, čia susipina menas ir senosios bei naujosios technologijos, visa tai įgyvendinsime praktinių veiklų metu.

Kada?

Liepos 8 - 12 dienomis

Kam?

11 - 14 metų vaikams

Kur?

K. Donelaičio g. 78, Kaunas

separator

Kuo naudinga stovykla?

Socialiniai įgūdžiai

Meno zona galimybė jauniems kūrėjams lavinti ne tik technologinius gebėjimus, bet ir  ugdyti savo socialinius įgūdžius. Kurdami santykius su vadovais, kitais grupės vaikais, stiprindami savo kūrybinį mąstymą, bei komandinio darbo įgūdžius  - išmoks savo idėjas paversti realybe.

Animacija

Pasakojimo, meno ir technologijų sintezė. Naudodami Ipad planšetinius kompiuterius, mokinsimės pikseliacijos ir stop-motion pagrindų, įgarsinsime personažus bei įrašysime garso takelį. Dirbant su  plastilinu ir iškarpomis, komandos kurs siužeto liniją, statys, pieš, lipdys scenas bei personažus.

Piešta fotografija

Grįšime atgal į praeitį pamatyti, koks ilgas procesas buvo tiesiog pasidaryti nuotrauką! Prisiliesime prie senų fotoaparatų ir palyginsime, kiek laiko truko fotografavimas tada ir dabar. Eksperimentuosime su cianotipija - pasigaminsime atviruką - nuotrauką tik šviesos pagalba.

5 dienos

Kupinos nepatirtų jausmų, kurių metu, atlikdami interaktyvias užduotis mokinsimės kūrybingai mąstyti, tyrinėsime meno pasaulį bei analizuosime technologijų įtaką šiuolaikiniame pasaulyje. Neapsiribosime tik studijos erdve! Sušokę lietaus šokį leisimės į pramogas lauke!

Papildyta realybė

Kursime Augmented reality projektus, kurių metu susipažinsime su programavimu, priaugintos realybės įpatumais bei pamatysime, kad riba tarp vaizduotės ir realybės neegzistuoja! Išmoksime ant matomos realybės sukurti papildomus vaizdinius ir praplėsime savo pasaulį.

Muzika ir teatras

Sujungę šias sritis leisimės į muzikos ritmų ir vaidybos kelionę, kurioje ieškosime skirtingų instrumentų skambesių, judesio ir balso galimybių, režisūros paslapčių. Dalinsimės patarimais, kaip tapti sėkmingu atlikėju, aktoriumi, youtuberiu, arba kaip deklamuoti eilėraštį mokykloje!

Kaina

165 / 5 dienos

Su pietumis

Priemonės 

2 vadovai

Užkandžiai

Pietūs

150 / 5 dienos

Be pietų

Priemonės

2 vadovai

Užkandžiai

Pietūs

35 / 1 diena

1 diena

Priemonės 

2 vadovai

Užkandžiai

Pietūs

KurKuria stovyklų vadovai

Dėmėsys vaikui, noras su juo bendrauti ir kūrybiškumas  daro stebuklus. Visi stovyklų vadovai savo srities profesionalai, didelę laiko dalį skyrę pedagoginiams ir psichologiniams mokymams, išmanydami populiariausias vaikų tendencijas, vadovai greitai sukuria jaukią, draugišką aplinką ir tampa Jūsų vaikų geriausiais draugais!

9B3170F3-E1F8-49B5-A536-39C6DF7C21D8
IMG_9486
Scan 1 copy 8

Kaip atrodo mūsų diena?

Programa

08:00 Labas rytas valanda
09:00 Programos pradžia
11:00 Priešpiečiai
11:30 Programos veikla
12:30 Pietūs
13:30 Kūrybinė pertraukėlė
14:00 Programos veikla
16:00 Užkandžiai
17:00 Atsisveikiname

Veikla

Meno zona - laisva ir kūrybos pilna erdvė, kurioje skatiname kūrybiškumą, mokiname ramiai ir be įtampos, dažnai naudodami netradicinius metodus atsižvelgiant į kiekvieną asmenybę. Stovykla orientuota į smalsius vaikus, todėl programa pilna linksmų ir informatyvių žaidimų, įtraukiančių veiklų. Jauni žmonės susipažins su naujomis veiklomis, dienai taps vis kitos profesijos atstovu - fotografu, muzikantu, aktoriumi, filmų kūrėju, režisieriumi, programuotoju, tapytoju ir kuo tik nori būti!

Pramogos

Nepamiršime ir linksmybių - laisvų kūrybinių pertraukų metu turėsime galimybę šokti, sportuoti, žaisti stalo žaidimus, dainuoti ir paįvairinti savo dieną. Leisimės į keliones po Kauno senamiestį, ieškosime gatvės meno, gaudysime vasaros lietų ir kursime įsimintinas akimirkas!

Mūsų vadovai

Susipažinkite!
IMG_4790
Natalija
logo veidukai copy 2
Savanoris
IMG_1785
Paulius

Registracija į stovyklą

Liepos 8 - 12 dienomis

Jei domina pratęstas stovyklos laikas (norite vaiką anksčiau atvesti, arba vėliau pasiimti iš stovyklos), susisiekite su mumis ir bandysime rasti geriausią sprendimą!

to top button