ANIMACIJOS STOVYKLA

apskritimaianimacijos

Fantazuok. Kurk. Tobulėk.

Kurkuria kviečia vasaros atostogas praleisti kartu! Liepos 13 - 17 dienomis 8-12 metų amžiaus vaikai laukiami mūsų stovykloje, kurios metu lavinsime savo kūrybinius sugebėjimus kurdami animacinius filmus, scenarijų bei garsus. Stovyklos metu turėsi unikalią galimybę sukurti savo autorinį filmuką nuo pradžios iki pabaigos!

Ką nuveiksim?

Kursim

Animacinius filmus, personažus, scenarijus, muzika ir daaar daaaug visko. Žiūrėsim tikrą kiną, per tikrą kino projektorių bei su tikra kino juosta! Nuo 8mm iki Virtualios realybės!

Išbandysim

Dvidešimt penkis skirtingus muzikos instrumentus! Taip pat žaisime su green screen ir studijiniu apšvietimu. Galėsi nusifotografuoti prie Eifelio bokšto ir net mėnulyje!

Įrašysim

Kūrinį garso įrašų studijoje. Kursime garsus animaciniams filmams, įgarsiname personažus, lietų, medžius vėją... gal žinote, kokį garsą skleidžia šviečianti saulė?

Įranga

Naudosime profesionalią įrangą. Su visomis priemonėmis susipažinsim, sužinosim ką daro skirtingi mikrofonai, fotoaparato objektyvai bei kiek daug duoda apšvietimas!

Galerija

Mūsų darbai

Kaina

150 / 5 dienos

Su pietumis

Priemonės 

2 vadovai

Užkandžiai

Pietūs

133 / 5 dienos

Be pietų

Priemonės

2 vadovai

Užkandžiai

Pietūs

30 / 1 diena

1 diena

Priemonės 

2 vadovai

Užkandžiai

Pietūs

Tik sveikas maistas!

Mes rūpinamės, kad ir vaikai, ir vadovai valgytų tik sveiką maistą, todėl stovyklos metu tiekiami pietūs bus įvairaus raciono. Maistą užsisakysime pagal suderintą meniu iš kavinės.

bowl-broth-creamy-209540
bread-cuisine-delicious-1179803
xiaolong-wong-1297576-unsplash

Programa

arrow left downMūsų vadovai

Susipažinkite
jurgis
Jurgis

"Kurkuria man tai vieta kurioje tiesiog gera būti. Pamatysi, čia tau irgi patiks!"

66395025_1616301638504986_6893825416667070464_n
Gustė

"Susitiksime jau greitai! Kur tau išsiųsti kvietimą? 🙂 "

paulius
Paulius

"Žinau vieną gerą žaidimą...na gerai, du... bet tikrai labai geri."

Registracija į stovyklą

Jei domina pratęstas stovyklos laikas (norite vaiką anksčiau atvesti, arba vėliau pasiimti iš stovyklos), susisiekite su mumis ir bandysime rasti geriausią sprendimą!

to top button